Ekipa cię wzywa! REKRUTACJA na stanowisko: - Uploader - Reuploader - Administrator - Newsmen/Bloger. kontakt: [email protected]
True Beauty
Ocena 8.4
.....
Obserwuje 168 ludzi

True Beauty

Oglądaj pełne odcinki True Beauty, pobieraj True Beauty z Polskimi napisami, True Beauty pl napisy, pobieraj True Beauty pl napisy, stream True Beauty w Centrum-Dramy.pl.
Yeoshinkangrim , THE SECRET OF ANGEL여신강림 , The Secret of Angel , Yeoshingangrim , Yeosingangnim , Goddess Advent
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Dec 9, 2020 - Feb 4, 2021 Trwa: 1 hr. 15 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową True Beauty Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie True Beauty PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, True Beauty na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie True Beauty

Lim Joo Gyung to licealistka, która zyskuje popularność w szkole ze względu na swój wygląd. Jednak w rzeczywistości prawda o aparycji dziewczyny jest zgoła inna – nie grzeszy ona urodą. Z tego względu, Joo Gyung do perfekcji opanowała sztukę makijażu, by już nigdy nie musieć, tak jak w przeszłości, przeżywać upokorzeń i docinek na swój temat. Dzięki umiejętnościom w dziedzinie makijażu, jakie nabyła ucząc się z nagrań w sieci, dziewczyna potrafi zamienić się w prawdziwą boginię. Wolałaby też umrzeć, niż pozwolić komuś zobaczyć swoją nagą twarz. Jednak pech chce, że pewnego dnia ktoś przypadkiem poznaje jej największy sekret. To Lee Su Ho – chłopak, który chodzi do tego samego liceum, co Lim Joo Gyung. Czy wspólna tajemnica połączy Joo Gyung i Su Ho, a chłopak pomoże dziewczynie odnaleźć w sobie prawdziwe piękno?

Komentarz