Switch Mode
Twenty-Five Twenty-One
Ocena 8.8
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 33 osób

Twenty-Five Twenty-One

Oglądaj pełne odcinki Twenty-Five Twenty-One, pobierz Twenty-Five Twenty-One z angielskimi napisami, Twenty-Five Twenty-One z angielskimi napisami, pobierz Twenty-Five Twenty-One z angielskimi napisami, oglądaj Twenty-Five Twenty-One na stronie Centrum-Dramy.pl.
Twenty Five Twenty One, Seumuldaseos Seumulhana, Seumuldaseot Seumulhana, 2521
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Feb 12, 2022 - Apr 3, 2022 Czas trwania: 1 hr. 15 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Twenty-Five Twenty-One z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Twenty-Five Twenty-One z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Twenty-Five Twenty-One na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Twenty-Five Twenty-One

Na Hee Do jest członkinią szkolnego klubu szermierki. Z uwagi na panujący w kraju kryzys finansowy jej klub zostaje zamknięty. Musi stawić temu czoła i znaleźć jakieś rozwiązanie, jeśli dalej chce mieć możliwość rozwijania swojej pasji. W międzyczasie poznaje Baek Yi Jina, którego kryzys też nie oszczędził. Firma jego taty zbankrutowała, a on próbuje dostosować się do nowej sytuacji. Ich relacja szybko przybiera przyjacielską formę. Jak dalej potoczą się ich losy i co przygotowała dla nich przyszłość?

Komentarz