Switch Mode
Twenty-Five Twenty-One
Ocena 8.8
Trailer
Ulubione
Obserwuje 29 osób

Twenty-Five Twenty-One

Obejrzyj pełne odcinki Twenty-Five Twenty-One, pobierz Twenty-Five Twenty-One Polskie napisy, Twenty-Five Twenty-One Polskie napisy, pobierz Twenty-Five Twenty-One Polskie napisy, streamuj Twenty-Five Twenty-One o Centrum-Dramy.pl.
Twenty Five Twenty One, Seumuldaseos Seumulhana, Seumuldaseot Seumulhana, 2521
Status: Zakończone Stacje: , Rok wydania: Feb 12, 2022 - Apr 3, 2022 Czas trwania: 1 hr. 15 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: , Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Twenty-Five Twenty-One z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Twenty-Five Twenty-One napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Twenty-Five Twenty-One na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Twenty-Five Twenty-One

Na Hee Do jest członkinią szkolnego klubu szermierki. Z uwagi na panujący w kraju kryzys finansowy jej klub zostaje zamknięty. Musi stawić temu czoła i znaleźć jakieś rozwiązanie, jeśli dalej chce mieć możliwość rozwijania swojej pasji. W międzyczasie poznaje Baek Yi Jina, którego kryzys też nie oszczędził. Firma jego taty zbankrutowała, a on próbuje dostosować się do nowej sytuacji. Ich relacja szybko przybiera przyjacielską formę. Jak dalej potoczą się ich losy i co przygotowała dla nich przyszłość?

Comment