Zrtaqkmrrbbkgccqiyi0r0lb67p
Unexpected Heroes
Ocena 7.1
Trailer
Subskrybuj

Unexpected Heroes

Obejrzyj pełne odcinki Unexpected Heroes, pobierz Unexpected Heroes Polskie napisy, Unexpected Heroes Polskie napisy, pobierz Unexpected Heroes Polskie napisy, streamuj Unexpected Heroes o Centrum-Dramy.pl.
Status: Zakończone Network: Released: Dec 18, 2017 - Dec 29, 2017 Duration: 15 min. Country: Type: Drama Odcinek: 10 Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Unexpected Heroes z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Unexpected Heroes napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Unexpected Heroes na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Unexpected Heroes

Fantastyczna opowieść o nastolatkach, którzy zyskują super moce po transplantacji organów od pewnego mężczyzny, który okazuje się być bratem pani doktor, u której zamieszkują w celu obserwacji. Każdy z nastolatków ma wizje związane z tajemniczą śmiercią swojego dawcy. Po jakimś czasie orientują się, że ich dawca został zamordowany a oni sami są prawdopodobnie śledzeni przez jego zabójcę. Postanawiają zjednoczyć swoje super moce i złapać zabójcę.

Comment