Switch Mode
Zrtaqkmrrbbkgccqiyi0r0lb67p
Unexpected Heroes
Ocena 7.1
Trailer
Ulubione
Obserwuje 3 osób

Unexpected Heroes

Obejrzyj pełne odcinki Unexpected Heroes, pobierz Unexpected Heroes Polskie napisy, Unexpected Heroes Polskie napisy, pobierz Unexpected Heroes Polskie napisy, streamuj Unexpected Heroes o Centrum-Dramy.pl.
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Dec 18, 2017 - Dec 29, 2017 Czas trwania: 15 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 10 Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Unexpected Heroes z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Unexpected Heroes napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Unexpected Heroes na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Unexpected Heroes

Fantastyczna opowieść o nastolatkach, którzy zyskują super moce po transplantacji organów od pewnego mężczyzny, który okazuje się być bratem pani doktor, u której zamieszkują w celu obserwacji. Każdy z nastolatków ma wizje związane z tajemniczą śmiercią swojego dawcy. Po jakimś czasie orientują się, że ich dawca został zamordowany a oni sami są prawdopodobnie śledzeni przez jego zabójcę. Postanawiają zjednoczyć swoje super moce i złapać zabójcę.

Comment