Switch Mode
Zrtaqkmrrbbkgccqiyi0r0lb67p
Unexpected Heroes
Ocena 7.1
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 7 osób

Unexpected Heroes

Oglądaj pełne odcinki Unexpected Heroes, pobierz Unexpected Heroes z angielskimi napisami, Unexpected Heroes z angielskimi napisami, pobierz Unexpected Heroes z angielskimi napisami, oglądaj Unexpected Heroes na stronie Centrum-Dramy.pl.
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Dec 18, 2017 - Dec 29, 2017 Czas trwania: 15 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 10 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Unexpected Heroes z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Unexpected Heroes z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Unexpected Heroes na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Unexpected Heroes

Fantastyczna opowieść o nastolatkach, którzy zyskują super moce po transplantacji organów od pewnego mężczyzny, który okazuje się być bratem pani doktor, u której zamieszkują w celu obserwacji. Każdy z nastolatków ma wizje związane z tajemniczą śmiercią swojego dawcy. Po jakimś czasie orientują się, że ich dawca został zamordowany a oni sami są prawdopodobnie śledzeni przez jego zabójcę. Postanawiają zjednoczyć swoje super moce i złapać zabójcę.

Komentarz