Switch Mode
Eyokbw 3f
Unmet: Aru Nogekai no Nikki
Ocena 8.4
Dodaj do Zakładek

Unmet: Aru Nogekai no Nikki

Oglądaj pełne odcinki Unmet: Aru Nogekai no Nikki, pobierz Unmet: Aru Nogekai no Nikki z angielskimi napisami, Unmet: Aru Nogekai no Nikki z angielskimi napisami, pobierz Unmet: Aru Nogekai no Nikki z angielskimi napisami, oglądaj Unmet: Aru Nogekai no Nikki na stronie Centrum-Dramy.pl.
Unmet: Diary of a Brain Surgeon, Anmetto: Aru Nougekai no Nikki
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Apr 15, 2024 - ? Czas trwania: 54 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 10 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Unmet: Aru Nogekai no Nikki z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Unmet: Aru Nogekai no Nikki z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Unmet: Aru Nogekai no Nikki na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Unmet: Aru Nogekai no Nikki

Kawauchi Miyabi kiedyś była obiecującą neurochirurginią, lecz w wyniku wypadku doznała uszkodzenia mózgu. Nie pamięta ostatnich dwóch lat swojego życia i zapomina wszystkiego, co działo się danego dnia, gdy budzi się następnego ranka. Prawie zrezygnowała z marzeń o zostaniu lekarzem i pracuje jako pielęgniarka pomocnicza. Pewnego dnia przed nią pojawia się neurochirurg Sanpei Tomoharu. Znany jest jako ekscentryk. Sanpei Tomoharu prowadzi Kawauchi Miyabi swoim tempem, niezależnie od jej woli. W rzeczywistości to pomaga Kawauchi Miyabi jako lekarzowi i pacjentce. Stopniowo odkrywany jest tajemniczy sekret skrywający się w jej zaginionych wspomnieniach.

Komentarz