Switch Mode
We Were There: Part 1
Ocena 7.8
Trailer
Ulubione
Obserwuje 2 osób

We Were There: Part 1

Obejrzyj pełne odcinki We Were There: Part 1, pobierz We Were There: Part 1 Polskie napisy, We Were There: Part 1 Polskie napisy, pobierz We Were There: Part 1 Polskie napisy, streamuj We Were There: Part 1 o Centrum-Dramy.pl.
Bokura ga ita Zenpen
Status: Zakończone Rok wydania: Mar 17, 2012 Czas trwania: 2 hr. 3 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje We Were There: Part 1 z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie We Were There: Part 1 napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, We Were There: Part 1 na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis We Were There: Part 1

O tym, jak potężny jest ból po stracie najdroższej nam osoby, przekonujemy się, gdy go doświadczymy. Pogrążony w smutku po śmierci ukochanej Motohatu Yano, niespodziewanie spotyka na swojej drodze Nanami Takahashi – delikatną i wrażliwą dziewczynę, dla której szybko staje się on najważniejszą osobą pod słońcem. Nanami nie potrafiąc znieść cierpienia ukochanego, ze wszystkich siła stara się je ukoić. Bokura ga ita to opowieść o tym, jak wielka jest siła młodzieńczej miłości i jak wiele przeciwności losu jest w stanie pokonać

Oglądaj We Were There: Part 1

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment