Switch Mode
Weak Hero Class 1
Ocena 9.1
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 69 osób

Weak Hero Class 1

Oglądaj pełne odcinki Weak Hero Class 1, pobierz Weak Hero Class 1 z angielskimi napisami, Weak Hero Class 1 z angielskimi napisami, pobierz Weak Hero Class 1 z angielskimi napisami, oglądaj Weak Hero Class 1 na stronie Centrum-Dramy.pl.
Yakhanyeongung Sijeun1, 약한영웅 시즌1
Status: Zakończone Wydany: Nov 18, 2022 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 8 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Weak Hero Class 1 z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Weak Hero Class 1 z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Weak Hero Class 1 na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Weak Hero Class 1

Yeon Shi Eun jest wzorowym uczniem, który plasuje się na szczycie w swojej szkole średniej. Fizycznie wygląda na słabego chłopca, ale używając swojego sprytu, narzędzi i psychologii, walczy z przemocą, która ma miejsce w jego szkole i poza nią.

Komentarz