Switch Mode
Weak Hero Class 1
Ocena 9.1
Trailer
Ulubione
Obserwuje 61 osób

Weak Hero Class 1

Obejrzyj pełne odcinki Weak Hero Class 1, pobierz Weak Hero Class 1 Polskie napisy, Weak Hero Class 1 Polskie napisy, pobierz Weak Hero Class 1 Polskie napisy, streamuj Weak Hero Class 1 o Centrum-Dramy.pl.
Yakhanyeongung Sijeun1, 약한영웅 시즌1
Status: Zakończone Rok wydania: Nov 18, 2022 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Weak Hero Class 1 z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Weak Hero Class 1 napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Weak Hero Class 1 na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Weak Hero Class 1

Yeon Shi Eun jest wzorowym uczniem, który plasuje się na szczycie w swojej szkole średniej. Fizycznie wygląda na słabego chłopca, ale używając swojego sprytu, narzędzi i psychologii, walczy z przemocą, która ma miejsce w jego szkole i poza nią.

Comment