Who Is the Murderer
Ocena 7.6
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 7 osób

Who Is the Murderer

Obejrzyj pełne odcinki Who Is the Murderer, pobierz Who Is the Murderer Polskie napisy, Who Is the Murderer Polskie napisy, pobierz Who Is the Murderer Polskie napisy, streamuj Who Is the Murderer o Centrum-Dramy.pl.
Light on Series, Who Is Murderer, Shei Shi Xiong Shou, 誰是凶手
Status: Emitowane Network: Released: Dec 5, 2021 - Dec 20, 2021 Duration: 45 min. Country: Type: Drama Odcinek: 16 Director: Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Who Is the Murderer z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Who Is the Murderer napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Who Is the Murderer na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Who Is the Murderer

Podczas srogiej zimy w 2001 roku, w mieście Haizhou, w szpitalu powiązanym z drukarnią, dochodzi do morderstwa. Po otrzymaniu zgłoszenia początkujący policjant Leng Xiao Bing i jego starszy kolega Li Lan udają się na miejsce zbrodni i stają oko w oko z seryjnym mordercą. Leng Xiao Bing boi się strzelić do niego, więc morderca ucieka z miejsca zbrodni i zabija Li Lana. Aby pozostać w policji, młody funkcjonariusz ukrywa fakt, że nie był w stanie strzelić. Morderca pozostaje więc w ukryciu, a sprawa wciąż nie zostaje niewyjaśniona. Świadkiem zdarzenia jest Xia Mu, sierota chowający się na poddaszu.
Szesnaście lat później chłopiec dołącza do policji. Zastraszając Leng Xiao Binga faktem, że ten nie oddał strzału, zmusza go do przeprowadzenia wspólnego dochodzenia. Kiedy ich podejrzenie pada na ojca psycholożki Shen Yu, kobieta zaczyna z nimi współpracować. Zabójstwo sprzed 16 lat sprawia, że cała trójka łączy siły, by schwytać prawdziwego mordercę.

Comment