C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
Who Is the Murderer
Ocena 7.6
.....

Who Is the Murderer

Oglądaj pełne odcinki Who Is the Murderer, pobieraj Who Is the Murderer z Polskimi napisami, Who Is the Murderer pl napisy, pobieraj Who Is the Murderer pl napisy, stream Who Is the Murderer w Centrum-Dramy.pl.
Light on Series, Who Is Murderer, Shei Shi Xiong Shou, 誰是凶手
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Dec 5, 2021 - Dec 20, 2021 Trwa: 45 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Who Is the Murderer Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Who Is the Murderer PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Who Is the Murderer na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Who Is the Murderer

Podczas srogiej zimy w 2001 roku, w mieście Haizhou, w szpitalu powiązanym z drukarnią, dochodzi do morderstwa. Po otrzymaniu zgłoszenia początkujący policjant Leng Xiao Bing i jego starszy kolega Li Lan udają się na miejsce zbrodni i stają oko w oko z seryjnym mordercą. Leng Xiao Bing boi się strzelić do niego, więc morderca ucieka z miejsca zbrodni i zabija Li Lana. Aby pozostać w policji, młody funkcjonariusz ukrywa fakt, że nie był w stanie strzelić. Morderca pozostaje więc w ukryciu, a sprawa wciąż nie zostaje niewyjaśniona. Świadkiem zdarzenia jest Xia Mu, sierota chowający się na poddaszu.
Szesnaście lat później chłopiec dołącza do policji. Zastraszając Leng Xiao Binga faktem, że ten nie oddał strzału, zmusza go do przeprowadzenia wspólnego dochodzenia. Kiedy ich podejrzenie pada na ojca psycholożki Shen Yu, kobieta zaczyna z nimi współpracować. Zabójstwo sprzed 16 lat sprawia, że cała trójka łączy siły, by schwytać prawdziwego mordercę.

Komentarz