Switch Mode
Who Is the Murderer
Ocena 7.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 9 osób

Who Is the Murderer

Oglądaj pełne odcinki Who Is the Murderer, pobierz Who Is the Murderer z angielskimi napisami, Who Is the Murderer z angielskimi napisami, pobierz Who Is the Murderer z angielskimi napisami, oglądaj Who Is the Murderer na stronie Centrum-Dramy.pl.
Light on Series, Who Is Murderer, Shei Shi Xiong Shou, 誰是凶手
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Dec 5, 2021 - Dec 20, 2021 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Who Is the Murderer z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Who Is the Murderer z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Who Is the Murderer na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Who Is the Murderer

Podczas srogiej zimy w 2001 roku, w mieście Haizhou, w szpitalu powiązanym z drukarnią, dochodzi do morderstwa. Po otrzymaniu zgłoszenia początkujący policjant Leng Xiao Bing i jego starszy kolega Li Lan udają się na miejsce zbrodni i stają oko w oko z seryjnym mordercą. Leng Xiao Bing boi się strzelić do niego, więc morderca ucieka z miejsca zbrodni i zabija Li Lana. Aby pozostać w policji, młody funkcjonariusz ukrywa fakt, że nie był w stanie strzelić. Morderca pozostaje więc w ukryciu, a sprawa wciąż nie zostaje niewyjaśniona. Świadkiem zdarzenia jest Xia Mu, sierota chowający się na poddaszu.
Szesnaście lat później chłopiec dołącza do policji. Zastraszając Leng Xiao Binga faktem, że ten nie oddał strzału, zmusza go do przeprowadzenia wspólnego dochodzenia. Kiedy ich podejrzenie pada na ojca psycholożki Shen Yu, kobieta zaczyna z nimi współpracować. Zabójstwo sprzed 16 lat sprawia, że cała trójka łączy siły, by schwytać prawdziwego mordercę.

Komentarz