Why Her?
Ocena 8.2
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 8 ludzi

Why Her?

Oglądaj pełne odcinki Why Her?, pobieraj Why Her? z Polskimi napisami, Why Her? pl napisy, pobieraj Why Her? pl napisy, stream Why Her? w Centrum-Dramy.pl.
Why Oh Soo Jae?, Wae Osujaeinga?
Status: Emitowane Sieć: , , Wydany: Jun 3, 2022 - Jul 23, 2022 Trwa: 1 hr. 10 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wysłane przez: root Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Why Her? Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Why Her? PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Why Her? na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Why Her?

Oh Soo Jae to najmłodsza partnerka w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii adwokackich w kraju. Kierując się swoimi obłudnymi zasadami i niekończącym się pragnieniem wygrywania, udowadnia, że ma wszystko, czego potrzeba, aby zostać jedną z najlepszych adwokatek. Gdy jedna z jej spraw przybiera nieoczekiwany obrót, Soo Jae jest zmuszona patrzeć, jak cała jej ciężka praca rozpada się na kawałki. Przez to zostaje zdegradowana w pracy i zmuszona do objęcia roli adiunkta w miejscowej uczelni na wydziale prawa. Tam poznaje Gong Chana, zdolnego studenta prawa. Czy wsparcie chłopaka i determinacja Soo Jae wystarczą, aby wróciła na szczyt?

Komentarz