Switch Mode
Why Her?
Ocena 8.2
Trailer
Ulubione
Obserwuje 29 osób

Why Her?

Obejrzyj pełne odcinki Why Her?, pobierz Why Her? Polskie napisy, Why Her? Polskie napisy, pobierz Why Her? Polskie napisy, streamuj Why Her? o Centrum-Dramy.pl.
Why Oh Soo Jae?, Wae Osujaeinga?
Status: Zakończone Stacje: , , Rok wydania: Jun 3, 2022 - Jul 23, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Why Her? z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Why Her? napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Why Her? na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Why Her?

Oh Soo Jae to najmłodsza partnerka w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii adwokackich w kraju. Kierując się swoimi obłudnymi zasadami i niekończącym się pragnieniem wygrywania, udowadnia, że ma wszystko, czego potrzeba, aby zostać jedną z najlepszych adwokatek. Gdy jedna z jej spraw przybiera nieoczekiwany obrót, Soo Jae jest zmuszona patrzeć, jak cała jej ciężka praca rozpada się na kawałki. Przez to zostaje zdegradowana w pracy i zmuszona do objęcia roli adiunkta w miejscowej uczelni na wydziale prawa. Tam poznaje Gong Chana, zdolnego studenta prawa. Czy wsparcie chłopaka i determinacja Soo Jae wystarczą, aby wróciła na szczyt?

Comment