Switch Mode
Why Her?
Ocena 8.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 37 osób

Why Her?

Oglądaj pełne odcinki Why Her?, pobierz Why Her? z angielskimi napisami, Why Her? z angielskimi napisami, pobierz Why Her? z angielskimi napisami, oglądaj Why Her? na stronie Centrum-Dramy.pl.
Why Oh Soo Jae?, Wae Osujaeinga?
Status: Zakończone Sieć: , , Wydany: Jun 3, 2022 - Jul 23, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Why Her? z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Why Her? z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Why Her? na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Why Her?

Oh Soo Jae to najmłodsza partnerka w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii adwokackich w kraju. Kierując się swoimi obłudnymi zasadami i niekończącym się pragnieniem wygrywania, udowadnia, że ma wszystko, czego potrzeba, aby zostać jedną z najlepszych adwokatek. Gdy jedna z jej spraw przybiera nieoczekiwany obrót, Soo Jae jest zmuszona patrzeć, jak cała jej ciężka praca rozpada się na kawałki. Przez to zostaje zdegradowana w pracy i zmuszona do objęcia roli adiunkta w miejscowej uczelni na wydziale prawa. Tam poznaje Gong Chana, zdolnego studenta prawa. Czy wsparcie chłopaka i determinacja Soo Jae wystarczą, aby wróciła na szczyt?

Komentarz