Switch Mode
78675a54f5
Will Love in Spring
Ocena 8.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek

Will Love in Spring

Oglądaj pełne odcinki Will Love in Spring, pobierz Will Love in Spring z angielskimi napisami, Will Love in Spring z angielskimi napisami, pobierz Will Love in Spring z angielskimi napisami, oglądaj Will Love in Spring na stronie Centrum-Dramy.pl.
There Is a Lover in My Hometown, My Hometown Has A Lover, Wu Xiang You Qing Ren, Chun Se Ji Qing Ren, 吾乡有情人, 情人, 吾鄉有情人
Status: Emitowane Sieć: , Wydany: Apr 22, 2024 - Apr 30, 2024 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 21 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Will Love in Spring z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Will Love in Spring z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Will Love in Spring na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Will Love in Spring

Chen Mai Dong był kiedyś zbuntowanym młodzieńcem, ale po przeżyciu wydarzenia, które zmieniło jego życie, postanowił zostać artystą makijażu pogrzebowego. Zhuang Jie stała się niepełnosprawna w wyniku wypadku samochodowego, ale ciężko pracowała i została elitą zawodową w wielkim mieście, aby stać się lepszą wersją siebie.

Jednym z nich jest artysta makijażu pogrzebowego o buntowniczej osobowości, ale emocjonalnie i fizycznie samotny; druga to odważna i olśniewająca przedstawicielka medyczna z wadami fizycznymi. Poprzez ciągłe zmagania stopniowo rozumieją się i szanują, lecząc nawzajem swoje „niedoskonałości” miłością.

Komentarz