Switch Mode
Will You Be There?
Ocena 8.0
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 2 osób

Will You Be There?

Oglądaj pełne odcinki Will You Be There?, pobierz Will You Be There? z angielskimi napisami, Will You Be There? z angielskimi napisami, pobierz Will You Be There? z angielskimi napisami, oglądaj Will You Be There? na stronie Centrum-Dramy.pl.
Will You Be There For Me?, You, Dangshin Geogi Iteojoorraeyo
Status: Zakończone Wydany: Dec 14, 2016 Czas trwania: 1 hr. 51 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Will You Be There? z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Will You Be There? z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Will You Be There? na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Will You Be There?

Han Soo Hyun jest chirurgiem, któremu nie zostało zbyt wiele czasu. Jego największym marzeniem jest zobaczyć swoją ukochaną, która zginęła 30 lat temu. Bohater otrzymuje dziesięć pigułek od tajemniczego staruszka, które pozwalają mu na powrót do przeszłości, w której napotyka młodszego siebie. Soo Hyun decyduje się ocalić dziewczynę

Film na podstawie  powieści „Will You Be There?” autorstwa  Guillaume Musso

Oglądaj Will You Be There?

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz