Switch Mode
Wolf Girl and Black Prince
Ocena 7.4
Trailer
Ulubione
Obserwuje 11 osób

Wolf Girl and Black Prince

Obejrzyj pełne odcinki Wolf Girl and Black Prince, pobierz Wolf Girl and Black Prince Polskie napisy, Wolf Girl and Black Prince Polskie napisy, pobierz Wolf Girl and Black Prince Polskie napisy, streamuj Wolf Girl and Black Prince o Centrum-Dramy.pl.
Ookami Shoujo to Kuro Ouji
Status: Zakończone Rok wydania: May 28, 2016 Czas trwania: 1 hr. 56 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Wolf Girl and Black Prince z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Wolf Girl and Black Prince napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Wolf Girl and Black Prince na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Wolf Girl and Black Prince

Erika Shinohara jest uczennicą pierwszej klasy liceum. Dziewczyna podczas rozmowy ze swoimi przyjaciółmi wymyśla historię dotyczącą jej chłopaka. Problem w tym, że tak naprawdę Erika nie ma chłopaka. W końcu jej przyjaciele zaczynają powątpiewać w jej historię, a ona nie wie już, jak kłamać. Właśnie wtedy dziewczyna dostrzega na ulicy przystojnego chłopaka i robi mu potajemnie zdjęcie. Pokazuje to zdjęcie w szkole i mówi wszystkim, że przedstawia ono jej chłopaka. Okazuje się, że na zdjęciu jest Kyouya Sata. Chłopak uczęszcza do tej samej szkoły, co Erika. Nie mając wyjścia dziewczyna opowiada Kyouyi o swojej sytuacji i prosi go, aby udawał jej chłopaka. Kyouyi jest przystojny, ale posiada też mroczną stronę.

Film na podstawie mangi autorstwa Ayuko Hatty pt. “Okami Shojo to Kuro Oji”

Oglądaj Wolf Girl and Black Prince

Comment