Switch Mode
Wolf Girl and Black Prince
Ocena 7.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 13 osób

Wolf Girl and Black Prince

Oglądaj pełne odcinki Wolf Girl and Black Prince, pobierz Wolf Girl and Black Prince z angielskimi napisami, Wolf Girl and Black Prince z angielskimi napisami, pobierz Wolf Girl and Black Prince z angielskimi napisami, oglądaj Wolf Girl and Black Prince na stronie Centrum-Dramy.pl.
Ookami Shoujo to Kuro Ouji
Status: Zakończone Wydany: May 28, 2016 Czas trwania: 1 hr. 56 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Wolf Girl and Black Prince z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Wolf Girl and Black Prince z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Wolf Girl and Black Prince na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Wolf Girl and Black Prince

Erika Shinohara jest uczennicą pierwszej klasy liceum. Dziewczyna podczas rozmowy ze swoimi przyjaciółmi wymyśla historię dotyczącą jej chłopaka. Problem w tym, że tak naprawdę Erika nie ma chłopaka. W końcu jej przyjaciele zaczynają powątpiewać w jej historię, a ona nie wie już, jak kłamać. Właśnie wtedy dziewczyna dostrzega na ulicy przystojnego chłopaka i robi mu potajemnie zdjęcie. Pokazuje to zdjęcie w szkole i mówi wszystkim, że przedstawia ono jej chłopaka. Okazuje się, że na zdjęciu jest Kyouya Sata. Chłopak uczęszcza do tej samej szkoły, co Erika. Nie mając wyjścia dziewczyna opowiada Kyouyi o swojej sytuacji i prosi go, aby udawał jej chłopaka. Kyouyi jest przystojny, ale posiada też mroczną stronę.

Film na podstawie mangi autorstwa Ayuko Hatty pt. “Okami Shojo to Kuro Oji”

Oglądaj Wolf Girl and Black Prince

Komentarz