Wolf Girl and Black Prince
Ocena 7.4
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 4 ludzi

Wolf Girl and Black Prince

Oglądaj pełne odcinki Wolf Girl and Black Prince, pobieraj Wolf Girl and Black Prince z Polskimi napisami, Wolf Girl and Black Prince pl napisy, pobieraj Wolf Girl and Black Prince pl napisy, stream Wolf Girl and Black Prince w Centrum-Dramy.pl.
Ookami Shoujo to Kuro Ouji
Status: Zakończone Wydany: May 28, 2016 Trwa: 1 hr. 56 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wysłane przez: root Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Wolf Girl and Black Prince Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Wolf Girl and Black Prince PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Wolf Girl and Black Prince na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Wolf Girl and Black Prince

Erika Shinohara jest uczennicą pierwszej klasy liceum. Dziewczyna podczas rozmowy ze swoimi przyjaciółmi wymyśla historię dotyczącą jej chłopaka. Problem w tym, że tak naprawdę Erika nie ma chłopaka. W końcu jej przyjaciele zaczynają powątpiewać w jej historię, a ona nie wie już, jak kłamać. Właśnie wtedy dziewczyna dostrzega na ulicy przystojnego chłopaka i robi mu potajemnie zdjęcie. Pokazuje to zdjęcie w szkole i mówi wszystkim, że przedstawia ono jej chłopaka. Okazuje się, że na zdjęciu jest Kyouya Sata. Chłopak uczęszcza do tej samej szkoły, co Erika. Nie mając wyjścia dziewczyna opowiada Kyouyi o swojej sytuacji i prosi go, aby udawał jej chłopaka. Kyouyi jest przystojny, ale posiada też mroczną stronę.

Film na podstawie mangi autorstwa Ayuko Hatty pt. “Okami Shojo to Kuro Oji”

Oglądaj Wolf Girl and Black Prince

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz