Switch Mode
Scale (1)
Wonderful World
Ocena 8.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 3 osób

Wonderful World

Oglądaj pełne odcinki Wonderful World, pobierz Wonderful World z angielskimi napisami, Wonderful World z angielskimi napisami, pobierz Wonderful World z angielskimi napisami, oglądaj Wonderful World na stronie Centrum-Dramy.pl.
Wondeopul Woldeu
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Mar 1, 2024 - Apr 13, 2024 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 14 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Wonderful World z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Wonderful World z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Wonderful World na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Wonderful World

Życie profesor psychologii i słynnej pisarki Eun Soo Hyun wywraca się do góry nogami, gdy jej syn pada ofiarą niesprawiedliwości, która pozostaje bezkarna przez system prawny. Straciwszy wiarę w świat, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, szukając zemsty za śmierć syna. Pośród swojej udręki Eun Soo Hyun nieoczekiwanie znajduje pocieszenie, pomagając innym uwikłanym w tajemnicze sprawy podobne do jej własnej.

Komentarz