Switch Mode
Yonder
Ocena 8.0
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 4 osób

Yonder

Oglądaj pełne odcinki Yonder, pobierz Yonder z angielskimi napisami, Yonder z angielskimi napisami, pobierz Yonder z angielskimi napisami, oglądaj Yonder na stronie Centrum-Dramy.pl.
Beyond the Memory, Yondeo
Status: Zakończone Wydany: Oct 14, 2022 - Oct 21, 2022 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 6 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Yonder z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Yonder z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Yonder na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Yonder

Korea Południowa, rok 2032. Jae Hyun jest reporterem dla Science M. Od śmierci żony czuje wewnętrzną pustkę i nie widzi sensu w dalszym życiu. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość od zmarłej żony, która prosi go o spotkanie. Chociaż mężczyzna czuje się zdezorientowany, postanawia spełnić prośbę żony i udaje się do Yonder – niezwykłej przestrzeni, która istnieje między życiem a śmiercią. Okazuje się, że tuż przed śmiercią Yi Hoo podpisała tajemniczy kontrakt.

Komentarz