Switch Mode
Home Yonder
Yonder
Ocena 8.0
Trailer
Ulubione
Obserwuje 4 osób

Yonder

Obejrzyj pełne odcinki Yonder, pobierz Yonder Polskie napisy, Yonder Polskie napisy, pobierz Yonder Polskie napisy, streamuj Yonder o Centrum-Dramy.pl.
Beyond the Memory, Yondeo
Status: Zakończone Rok wydania: Oct 14, 2022 - Oct 21, 2022 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 6 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Yonder z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Yonder napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Yonder na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Yonder

Korea Południowa, rok 2032. Jae Hyun jest reporterem dla Science M. Od śmierci żony czuje wewnętrzną pustkę i nie widzi sensu w dalszym życiu. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość od zmarłej żony, która prosi go o spotkanie. Chociaż mężczyzna czuje się zdezorientowany, postanawia spełnić prośbę żony i udaje się do Yonder – niezwykłej przestrzeni, która istnieje między życiem a śmiercią. Okazuje się, że tuż przed śmiercią Yi Hoo podpisała tajemniczy kontrakt.

Comment