Switch Mode
You Touched My Heart
Ocena 7.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 3 osób

You Touched My Heart

Oglądaj pełne odcinki You Touched My Heart, pobierz You Touched My Heart z angielskimi napisami, You Touched My Heart z angielskimi napisami, pobierz You Touched My Heart z angielskimi napisami, oglądaj You Touched My Heart na stronie Centrum-Dramy.pl.
Tee Sood Kong Huajai, Thi Sut Khong Huachai
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Jan 20, 2023 - Feb 26, 2023 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 18 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming You Touched My Heart z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe You Touched My Heart z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, You Touched My Heart na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie You Touched My Heart

Anyamanee to piękna dziewczyna wychowana w rodzinie, która szanuje tylko mężczyzn, przez co jest dumna z tego co ma, bo zdobyła to z takim trudem. Spotyka Kueakhuna, mężczyznę, który rozgrzewa zarówno ciało, jak i serce i jest gotów rzucić ciepłe światło kobiecie, która jest jak diament w jego sercu, ale życie miłosne nie jest takie łatwe. Kiedy w grę wchodzą problemy biznesowe dwóch rodzin , w tym śmierć brata Anyamanee, Kueakhun staje się jej pierwszym podejrzanym z powodu jego dawnego związku z jej szwagierką, który dawno zakończył się, wrócił. Czy w tej sytuacji zwycięży zaufanie?

Komentarz