Switch Mode
You Touched My Heart
Ocena 7.6
Trailer
Ulubione
Obserwuje 2 osób

You Touched My Heart

Obejrzyj pełne odcinki You Touched My Heart, pobierz You Touched My Heart Polskie napisy, You Touched My Heart Polskie napisy, pobierz You Touched My Heart Polskie napisy, streamuj You Touched My Heart o Centrum-Dramy.pl.
Tee Sood Kong Huajai, Thi Sut Khong Huachai
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Jan 20, 2023 - Feb 26, 2023 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 18 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje You Touched My Heart z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie You Touched My Heart napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, You Touched My Heart na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis You Touched My Heart

Anyamanee to piękna dziewczyna wychowana w rodzinie, która szanuje tylko mężczyzn, przez co jest dumna z tego co ma, bo zdobyła to z takim trudem. Spotyka Kueakhuna, mężczyznę, który rozgrzewa zarówno ciało, jak i serce i jest gotów rzucić ciepłe światło kobiecie, która jest jak diament w jego sercu, ale życie miłosne nie jest takie łatwe. Kiedy w grę wchodzą problemy biznesowe dwóch rodzin , w tym śmierć brata Anyamanee, Kueakhun staje się jej pierwszym podejrzanym z powodu jego dawnego związku z jej szwagierką, który dawno zakończył się, wrócił. Czy w tej sytuacji zwycięży zaufanie?

Comment