Switch Mode
20170929 Youwithme 010
You With Me
Ocena 7.1
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 4 osób

You With Me

Oglądaj pełne odcinki You With Me, pobierz You With Me z angielskimi napisami, You With Me z angielskimi napisami, pobierz You With Me z angielskimi napisami, oglądaj You With Me na stronie Centrum-Dramy.pl.
내 곁에 그대
Status: Zakończone Wydany: Sep 27, 2017 Czas trwania: 1 hr. 32 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming You With Me z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe You With Me z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, You With Me na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie You With Me

Film „You With Me”, będący owocem współpracy Korei i Filipin, opowiada historię młodej, bogatej Filipinki Kim Soriano (Seron), która stara się uniezależnić od swoich nadopiekuńczych rodziców. W tym celu Kim próbuje szczęścia jako nauczycielka angielskiego na pół etatu. W końcu trafiła do Korei Południowej, gdzie odnalazła nie tylko wolność, ale także miłość i najgłębszy sekret swojej rodziny. „You With Me” to słodki film, który pozytywnie nastraja. Został pięknie nakręcony w Korei i na Filipinach. Jeśli jesteś fanem koreańskich dramatów, z pewnością spodoba Ci się ten film, ponieważ jego klimat i wygląd są takie same jak w oglądanych przez Ciebie koreańskich dramatach. Hyun Woo i Jin Ju Hyung przyciągają wzrok, a także pokazują swoje umiejętności aktorskie w tym filmie. Doceniam Devon Seron, ponieważ oprócz świetnej gry aktorskiej, dobrze odnajduje się na dużym ekranie i myślę, że jest gotowa, by stać się nową główną bohaterką, którą warto oglądać.

Jeśli chcesz poznać Koreę, a jednocześnie poczuć dreszczyk emocji, obejrzyj „You With Me.”

Oglądaj You With Me

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz