Switch Mode
20170929 Youwithme 010
You With Me
Ocena 7.1
Trailer
Ulubione
Obserwuje 4 osób

You With Me

Obejrzyj pełne odcinki You With Me, pobierz You With Me Polskie napisy, You With Me Polskie napisy, pobierz You With Me Polskie napisy, streamuj You With Me o Centrum-Dramy.pl.
내 곁에 그대
Status: Zakończone Rok wydania: Sep 27, 2017 Czas trwania: 1 hr. 32 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje You With Me z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie You With Me napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, You With Me na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis You With Me

Film „You With Me”, będący owocem współpracy Korei i Filipin, opowiada historię młodej, bogatej Filipinki Kim Soriano (Seron), która stara się uniezależnić od swoich nadopiekuńczych rodziców. W tym celu Kim próbuje szczęścia jako nauczycielka angielskiego na pół etatu. W końcu trafiła do Korei Południowej, gdzie odnalazła nie tylko wolność, ale także miłość i najgłębszy sekret swojej rodziny. „You With Me” to słodki film, który pozytywnie nastraja. Został pięknie nakręcony w Korei i na Filipinach. Jeśli jesteś fanem koreańskich dramatów, z pewnością spodoba Ci się ten film, ponieważ jego klimat i wygląd są takie same jak w oglądanych przez Ciebie koreańskich dramatach. Hyun Woo i Jin Ju Hyung przyciągają wzrok, a także pokazują swoje umiejętności aktorskie w tym filmie. Doceniam Devon Seron, ponieważ oprócz świetnej gry aktorskiej, dobrze odnajduje się na dużym ekranie i myślę, że jest gotowa, by stać się nową główną bohaterką, którą warto oglądać.

Jeśli chcesz poznać Koreę, a jednocześnie poczuć dreszczyk emocji, obejrzyj „You With Me.”

Oglądaj You With Me

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment