Switch Mode
Your Honor
Ocena 8.0
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 23 osób

Your Honor

Oglądaj pełne odcinki Your Honor, pobierz Your Honor z angielskimi napisami, Your Honor z angielskimi napisami, pobierz Your Honor z angielskimi napisami, oglądaj Your Honor na stronie Centrum-Dramy.pl.
Chinaehaneun Pansanimgge , Dear Judge , Chinaehaneun Pansanimkke
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 25, 2018 - Sep 20, 2018 Czas trwania: 35 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 32 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Your Honor z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Your Honor z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Your Honor na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Your Honor

Han Soo Ho i Han Kang Ho są identycznie wyglądającymi bliźniakami, ale każdy z nich wiedzie zupełnie inne życie. Han Soo Ho jest szanowanym sędzią, który zawsze postępuje zgodnie z literą prawa, z kolei Han Kang Ho jest skazańcem, który ma na swoim koncie wiele przestępstw. Pewnego dnia, w niewyjaśnionych okolicznościach, Han Soo Ho znika. Jego brat bliźniak postanawia więc wykorzystać okazję i zajmuje jego miejsce, zaczynając żyć jako sędzia. Nic nie jest jednak takie, jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka, a idealny Han Soo Hoo okazuje się wcale nie być taki doskonały.

Komentarz