Switch Mode
Your Honor
Ocena 8.0
Trailer
Ulubione
Obserwuje 20 osób

Your Honor

Obejrzyj pełne odcinki Your Honor, pobierz Your Honor Polskie napisy, Your Honor Polskie napisy, pobierz Your Honor Polskie napisy, streamuj Your Honor o Centrum-Dramy.pl.
Chinaehaneun Pansanimgge , Dear Judge , Chinaehaneun Pansanimkke
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jul 25, 2018 - Sep 20, 2018 Czas trwania: 35 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 32 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Your Honor z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Your Honor napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Your Honor na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Your Honor

Han Soo Ho i Han Kang Ho są identycznie wyglądającymi bliźniakami, ale każdy z nich wiedzie zupełnie inne życie. Han Soo Ho jest szanowanym sędzią, który zawsze postępuje zgodnie z literą prawa, z kolei Han Kang Ho jest skazańcem, który ma na swoim koncie wiele przestępstw. Pewnego dnia, w niewyjaśnionych okolicznościach, Han Soo Ho znika. Jego brat bliźniak postanawia więc wykorzystać okazję i zajmuje jego miejsce, zaczynając żyć jako sędzia. Nic nie jest jednak takie, jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka, a idealny Han Soo Hoo okazuje się wcale nie być taki doskonały.

Comment