C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
Your Honor
Ocena 8.0
.....
Obserwuje 12 ludzi

Your Honor

Oglądaj pełne odcinki Your Honor, pobieraj Your Honor z Polskimi napisami, Your Honor pl napisy, pobieraj Your Honor pl napisy, stream Your Honor w Centrum-Dramy.pl.
Chinaehaneun Pansanimgge , Dear Judge , Chinaehaneun Pansanimkke
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 25, 2018 - Sep 20, 2018 Trwa: 35 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 32 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Your Honor Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Your Honor PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Your Honor na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Your Honor

Han Soo Ho i Han Kang Ho są identycznie wyglądającymi bliźniakami, ale każdy z nich wiedzie zupełnie inne życie. Han Soo Ho jest szanowanym sędzią, który zawsze postępuje zgodnie z literą prawa, z kolei Han Kang Ho jest skazańcem, który ma na swoim koncie wiele przestępstw. Pewnego dnia, w niewyjaśnionych okolicznościach, Han Soo Ho znika. Jego brat bliźniak postanawia więc wykorzystać okazję i zajmuje jego miejsce, zaczynając żyć jako sędzia. Nic nie jest jednak takie, jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka, a idealny Han Soo Hoo okazuje się wcale nie być taki doskonały.

Komentarz