Ekipa cię wzywa! REKRUTACJA na stanowisko: - Uploader - Reuploader - Administrator - Newsmen/Bloger. kontakt: [email protected]
Your Honor
Ocena 8.0
.....
Obserwuje 12 ludzi

Your Honor

Oglądaj pełne odcinki Your Honor, pobieraj Your Honor z Polskimi napisami, Your Honor pl napisy, pobieraj Your Honor pl napisy, stream Your Honor w Centrum-Dramy.pl.
Chinaehaneun Pansanimgge , Dear Judge , Chinaehaneun Pansanimkke
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 25, 2018 - Sep 20, 2018 Trwa: 35 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 32 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Your Honor Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Your Honor PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Your Honor na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Your Honor

Han Soo Ho i Han Kang Ho są identycznie wyglądającymi bliźniakami, ale każdy z nich wiedzie zupełnie inne życie. Han Soo Ho jest szanowanym sędzią, który zawsze postępuje zgodnie z literą prawa, z kolei Han Kang Ho jest skazańcem, który ma na swoim koncie wiele przestępstw. Pewnego dnia, w niewyjaśnionych okolicznościach, Han Soo Ho znika. Jego brat bliźniak postanawia więc wykorzystać okazję i zajmuje jego miejsce, zaczynając żyć jako sędzia. Nic nie jest jednak takie, jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka, a idealny Han Soo Hoo okazuje się wcale nie być taki doskonały.

Komentarz