C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
Yumi’s Cells
Ocena 8.5
.....

Yumi’s Cells

Oglądaj pełne odcinki Yumi’s Cells, pobieraj Yumi’s Cells z Polskimi napisami, Yumi’s Cells pl napisy, pobieraj Yumi’s Cells pl napisy, stream Yumi’s Cells w Centrum-Dramy.pl.
Yoo Mi's Cells, Yumiui Sepodeul, Yumieui Sepodeul
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Sep 17, 2021 - Oct 30, 2021 Trwa: 1 hr. 10 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 14 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Yumi’s Cells Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Yumi’s Cells PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Yumi’s Cells na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Yumi’s Cells

Poznajcie Kim Yumi, zwyczajną kobietę koło trzydziestki. Większość życia spędza ona budując swoją karierę za biurkiem w dużej korporacji, a przeżyte zawody miłosne sprawiły, że całkiem wypadła z randkowego obiegu. Zapowiada się nudnie? Nic bardziej mylnego! A to dlatego, że jej historię poznajemy z perspektywy komórek, które wpływają na jej zachowanie. Co będzie miał do powiedzenia Rozsądek, gdy uwagę Yumi od pracy zacznie odciągać przystojny kolega? Czy Emocji uda się w końcu przekonać Obawę, że dla potencjalnego związku warto podjąć ryzyko? I czy nowo poznany, odrobinę niezręczny, Goo Wong będzie w stanie obudzić ze śpiączki Miłość?

Komentarz