Switch Mode
Yumi’s Cells
Ocena 8.5
Trailer
Ulubione
Obserwuje 9 osób

Yumi’s Cells

Obejrzyj pełne odcinki Yumi’s Cells, pobierz Yumi’s Cells Polskie napisy, Yumi’s Cells Polskie napisy, pobierz Yumi’s Cells Polskie napisy, streamuj Yumi’s Cells o Centrum-Dramy.pl.
Yoo Mi's Cells, Yumiui Sepodeul, Yumieui Sepodeul
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Sep 17, 2021 - Oct 30, 2021 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 14 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Yumi’s Cells z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Yumi’s Cells napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Yumi’s Cells na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Yumi’s Cells

Poznajcie Kim Yumi, zwyczajną kobietę koło trzydziestki. Większość życia spędza ona budując swoją karierę za biurkiem w dużej korporacji, a przeżyte zawody miłosne sprawiły, że całkiem wypadła z randkowego obiegu. Zapowiada się nudnie? Nic bardziej mylnego! A to dlatego, że jej historię poznajemy z perspektywy komórek, które wpływają na jej zachowanie. Co będzie miał do powiedzenia Rozsądek, gdy uwagę Yumi od pracy zacznie odciągać przystojny kolega? Czy Emocji uda się w końcu przekonać Obawę, że dla potencjalnego związku warto podjąć ryzyko? I czy nowo poznany, odrobinę niezręczny, Goo Wong będzie w stanie obudzić ze śpiączki Miłość?

Comment