Switch Mode
Zenra Meshi
Ocena 7.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 10 osób

Zenra Meshi

Oglądaj pełne odcinki Zenra Meshi, pobierz Zenra Meshi z angielskimi napisami, Zenra Meshi z angielskimi napisami, pobierz Zenra Meshi z angielskimi napisami, oglądaj Zenra Meshi na stronie Centrum-Dramy.pl.
Naked Dinner, Naked Dining ~Love, Life and Liberation~
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Apr 14, 2023 - Jun 30, 2023 Czas trwania: 25 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Zenra Meshi z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Zenra Meshi z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Zenra Meshi na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Zenra Meshi

Ichijou Souta spędza całe dnie jako nienaganny mężczyzna o wysokich kwalifikacjach. Jednak po nieoczekiwanym zakochaniu znajduje sposób na życie. Ichijou lubi jeść nago — jego sposób na rozładowanie stresu po pracy w godzinach nadliczbowych do rana — i zasypia w domu swojej babci. Pewnego dnia Miki Mahiro, przyjaciółka jego babci, która prowadzi sklep z owocami i warzywami, wchodzi do domu i przypadkiem widzi, jak Ichijou je nago, co jest tajemnicą Ichijou, którą do tej pory ukrywał przed wszystkimi.

Komentarz