Switch Mode
Zenra Meshi
Ocena 7.6
Trailer
Ulubione
Obserwuje 7 osób

Zenra Meshi

Obejrzyj pełne odcinki Zenra Meshi, pobierz Zenra Meshi Polskie napisy, Zenra Meshi Polskie napisy, pobierz Zenra Meshi Polskie napisy, streamuj Zenra Meshi o Centrum-Dramy.pl.
Naked Dinner, Naked Dining ~Love, Life and Liberation~
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Apr 14, 2023 - Jun 30, 2023 Czas trwania: 25 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Zenra Meshi z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Zenra Meshi napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Zenra Meshi na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Zenra Meshi

Ichijou Souta spędza całe dnie jako nienaganny mężczyzna o wysokich kwalifikacjach. Jednak po nieoczekiwanym zakochaniu znajduje sposób na życie. Ichijou lubi jeść nago — jego sposób na rozładowanie stresu po pracy w godzinach nadliczbowych do rana — i zasypia w domu swojej babci. Pewnego dnia Miki Mahiro, przyjaciółka jego babci, która prowadzi sklep z owocami i warzywami, wchodzi do domu i przypadkiem widzi, jak Ichijou je nago, co jest tajemnicą Ichijou, którą do tej pory ukrywał przed wszystkimi.

Comment