Switch Mode

Shigatsu no Tokyo wa… 05 PL

Drama Sub Wydano 16 października, 2023 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial Shigatsu no Tokyo wa…

Rozwiń
Wyłącz Światło
Ten tytuł został sklasyfikowany jako „dorosły”, więc może zawierać intensywne przemoc, krew/okrucieństwo, treści seksualne i/lub mocne słownictwo, które mogą nie być odpowiednie dla nieletnich widzów.

Pobierz Shigatsu no Tokyo wa… 05 PL, Oglądaj Shigatsu no Tokyo wa… 05 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Shigatsu no Tokyo wa… zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Shigatsu no Tokyo wa…

Shigatsu no Tokyo wa…

Tokyo in April Is..., 4gatsu no Tokyo wa
Ocena 7.7
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jun 16, 2023 - Aug 4, 2023 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 8 Obsada: , , , , ,
Takizawa Kazuma (Sakurai Yuki) wrócił do Tokio po wielu latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych. Podejmuje pracę w firmie zajmującej się tworzeniem reklam, gdzie spotyka ponownie dawnego kolegę z klasy, Ishiharę Rena (Takamatsu Aloha), którego znał jednak pod innym nazwiskiem. Mężczyzna unika jednak mówienia o przeszłości i początkowo wydaje się dystansować od Kazumy. Dzieje się tak jednak, bo Ren jest gejem, który panicznie boi się odrzucenia przez kolegę, którego od lat darzy uczuciem.

Powiązane Odcinki

Shigatsu no Tokyo wa… 04 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 9 miesięcy temu

Shigatsu no Tokyo wa… 06 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 9 miesięcy temu

Komentarz