Switch Mode

Shigatsu no Tokyo wa… 07 PL

Drama Sub Dodany dnia 16 października, 2023 · ? views · Dodał Retro · Seria Shigatsu no Tokyo wa…

Zwiększa
Wyłącz światło
Ten tytuł został sklasyfikowany jako „dla dorosłych”, dlatego może zawierać intensywną przemoc, krew/brud, treści seksualne i/lub wulgarny język, który może być nieodpowiedni dla nieletnich widzów.
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Shigatsu no Tokyo wa… 07 PL, obejrzyj Shigatsu no Tokyo wa… 07 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Shigatsu no Tokyo wa… zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Shigatsu no Tokyo wa…

Shigatsu no Tokyo wa…

Tokyo in April Is..., 4gatsu no Tokyo wa
Ocena 7.7
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jun 16, 2023 - Aug 4, 2023 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Obsada: , , , , ,
Takizawa Kazuma (Sakurai Yuki) wrócił do Tokio po wielu latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych. Podejmuje pracę w firmie zajmującej się tworzeniem reklam, gdzie spotyka ponownie dawnego kolegę z klasy, Ishiharę Rena (Takamatsu Aloha), którego znał jednak pod innym nazwiskiem. Mężczyzna unika jednak mówienia o przeszłości i początkowo wydaje się dystansować od Kazumy. Dzieje się tak jednak, bo Ren jest gejem, który panicznie boi się odrzucenia przez kolegę, którego od lat darzy uczuciem.

Related Episodes

Shigatsu no Tokyo wa… 06 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 6 miesięcy temu

Shigatsu no Tokyo wa… 08 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 6 miesięcy temu

Comment