Switch Mode

Sponsor 04 PL

Drama Sub Dodany dnia 18 sierpnia, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Sponsor

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Sponsor 04 PL, obejrzyj Sponsor 04 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Sponsor zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Sponsor

Sponsor

Greed, Desire, Seuponseo, Yokmang, 욕망
Ocena 6.3
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Feb 23, 2022 - Apr 6, 2022 Czas trwania: 56 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Historia opowiada o ludziach, szukających sponsorów, którzy zaspokoją ich potrzeby. Lee Sunwoo jest fotografem i redaktorem w znanym magazynie. Ma ciepły uśmiech oraz łagodne usposobienie. Jednakże jego bolesna przeszłość sprawiła, że za wszelką cenę chce się zemścić. Han Chaerin jest dyrektorem generalnym firmy kosmetycznej. Ma wszystko, łącznie z bogactwem i pięknem. Jest ambitną kobietą, która dostaje to, co chce. Park Dasom to wschodząca gwiazda. Jest ambitna i gotowa zrobić wszystko, aby osiągnąć sukces. Ma syna, który cierpi na rzadką chorobę i stara się go chronić. Jest żoną Hyun Seunghoona. Hyun Seunghoon z kolei pragnie zostać modelem, ale rzeczywistość okazuje się inna, niż tego oczekiwał.

Related Episodes

Sponsor 03 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 2 lata temu

Comment