Switch Mode

The Girls’ Lies (2023) 19 PL

Drama Sub Wydano 26 kwietnia, 2024 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial The Girls’ Lies

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz The Girls’ Lies (2023) 19 PL, Oglądaj The Girls’ Lies (2023) 19 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial The Girls’ Lies zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

The Girls’ Lies

The Girls’ Lies

Lian Ren De Huang Yan, 戀人的謊言, The Lover's Lie
Ocena 8.6
Status: Zakończone Sieć: Wydany: May 20, 2023 - Jul 1, 2023 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 50 Obsada: , , , , ,
Shu Fei i Lin Fei to przyszywane siostry, które w dzieciństwie połączył tragiczny los jednej z nich. Od tamtej pory dzielą się wszystkimi swoimi tajemnicami. Wyjątkiem od tego jest... miłość. Jeszcze jako uczennica Shu Fei podszywa się pod Lin Fei, by móc korespondować w chłopcem, w którym się podkochuje, a który w listach wyznaje swoje uczucia Lin Fei. Jako dorosłe kobiety, obie dziewczyny zaczynają pracę w firmie, w której jednym z dyrektorów jest Yu Qiran - szkolna, niespełniona miłość Shu Fei. Od tej pory każdy dzień jest dla niej udręką, by Lin Fei nie dowiedziała się prawdy o listach. Jednak przysłowie, które mówi, że „kto się czubi, ten się lubi” sprawia, że do akcji wkracza nieznośny sąsiad dziewcząt i jednocześnie przyjaciel Yu Qirana, Lan Tian. Okazuje się, że ujawnienie tajemnic może wszystkim wyjść na dobre.

Powiązane Odcinki

The Girls’ Lies (2023) 18 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 3 miesiące temu

The Girls’ Lies (2023) 20 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 3 miesiące temu

Komentarz