Switch Mode

The Legend of the Blue Sea 02 PL

Drama Sub Dodany dnia 25 marca, 2024 · ? views · Dodał Enigma · Seria The Legend of the Blue Sea

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz The Legend of the Blue Sea 02 PL, obejrzyj The Legend of the Blue Sea 02 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria The Legend of the Blue Sea zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Tłumaczenie AI

The Legend of the Blue Sea

The Legend of the Blue Sea

Remember the Blue Sea, Pooreun Badaui Junsul, Pureun Badaeui Jeonseol
Ocena 8.3
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Nov 16, 2016 - Jan 25, 2017 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 20 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Jak może żyć syrena z ery Joseon w współczesnym społeczeństwie? Shim Chung to syrena, która podąża za swoją jedyną prawdziwą miłością, synem szlachcica o imieniu Kim Ryung z dynastii Joseon, do współczesnego Seulu. Współczesnym sobowtórem Ryunga jest Heo Joon Jae, bardzo zdolny oszust, który początkowo interesuje się Shim Chung ze względu na jadeitową bransoletkę wartą 6 milionów dolarów, którą Shim Chung nosi. Bez miejsca do ucieczki Shim Chung zostaje przyjęta przez Joon Jae, który także znajduje swoich wspólników w oszustwach, Jo Nam Doo i Tae Oh, ukrywających się w jego domu przed zemstą byłego ofiary ich oszustw. Shim Chung odkrywa rywalkę o serce Joon Jae w osobie Cha Shi Ah, badaczki z KAIST zajmującej się starożytnymi artefaktami. Kiedy niebezpieczny zabójca o imieniu Ma Dae Yeong, wysłany przez macochę Joon Jae, która chce uczynić swojego syna dziedzicem fortuny Joon Jae, czy Shim Chung może przetrwać w swoim dziwnym nowym otoczeniu, jednocześnie pomagając Joon Jae uniknąć niebezpieczeństw, które na niego czekają?

Related Episodes

The Legend of the Blue Sea 01 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 3 tygodnie temu

The Legend of the Blue Sea 03 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 3 dni temu

Comment