Switch Mode

The Legend of the Blue Sea 03 PL

Drama Sub Wydano 12 kwietnia, 2024 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial The Legend of the Blue Sea

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz The Legend of the Blue Sea 03 PL, Oglądaj The Legend of the Blue Sea 03 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial The Legend of the Blue Sea zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Tłumaczenie AI

The Legend of the Blue Sea

The Legend of the Blue Sea

Remember the Blue Sea, Pooreun Badaui Junsul, Pureun Badaeui Jeonseol
Ocena 8.3
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Nov 16, 2016 - Jan 25, 2017 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 20 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Jak może żyć syrena z ery Joseon w współczesnym społeczeństwie? Shim Chung to syrena, która podąża za swoją jedyną prawdziwą miłością, synem szlachcica o imieniu Kim Ryung z dynastii Joseon, do współczesnego Seulu. Współczesnym sobowtórem Ryunga jest Heo Joon Jae, bardzo zdolny oszust, który początkowo interesuje się Shim Chung ze względu na jadeitową bransoletkę wartą 6 milionów dolarów, którą Shim Chung nosi. Bez miejsca do ucieczki Shim Chung zostaje przyjęta przez Joon Jae, który także znajduje swoich wspólników w oszustwach, Jo Nam Doo i Tae Oh, ukrywających się w jego domu przed zemstą byłego ofiary ich oszustw. Shim Chung odkrywa rywalkę o serce Joon Jae w osobie Cha Shi Ah, badaczki z KAIST zajmującej się starożytnymi artefaktami. Kiedy niebezpieczny zabójca o imieniu Ma Dae Yeong, wysłany przez macochę Joon Jae, która chce uczynić swojego syna dziedzicem fortuny Joon Jae, czy Shim Chung może przetrwać w swoim dziwnym nowym otoczeniu, jednocześnie pomagając Joon Jae uniknąć niebezpieczeństw, które na niego czekają?

Powiązane Odcinki

The Legend of the Blue Sea 02 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 3 miesiące temu

The Legend of the Blue Sea 04 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 2 miesiące temu

Komentarz