The Unidentical Twins 05 PL

Drama Sub Dodany dnia 29 grudnia, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria The Unidentical Twins

Zwiększa
Wyłącz światło

Pobierz The Unidentical Twins 05 PL, obejrzyj The Unidentical Twins 05 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria The Unidentical Twins zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

The Unidentical Twins

The Unidentical Twins

Two Loves, The Unidentical Twins
Ocena 7.3
Status: Completed Network: Released: May 5, 2021 - Jul 7, 2021 Duration: 1 h. 50 min. Country: Type: Drama Odcinek: 18 Director: Casts: , , , , ,
Bliźniaczki różniące się charakterami prowadzą zupełnie odmienne życie. Duen to kapryśna modelka i aktorka, której nie interesuje nikt ani nic poza pieniędzmi i karierą. Z kolei Pi to spokojna i ułożona dziewczyna pracująca wraz ze swoją ciocią i Aonem w małym sklepie z roślinami. Od śmierci rodziców to właśnie Pi opiekowała się Duen i tak też pozostało do teraz, jednak siostra nie docenia jej starań. Na każdym kroku Duen wykorzystuje Pi, każąc jej udawać siebie, przez co dziewczyna wpada w różne kłopoty. Podczas skandalu wywołanego poronieniem Duen Pi poznaje Warita, młodego i zdolnego mężczyznę. Nawiązuje z nim niewinną relację, jednakże Duen zawsze  chce mieć to, co Pi. Czy zdobędzie Warita? A może spróbuje wykorzystać kogoś mającego wyższą pozycję? Czy Pi przestanie być nieśmiała i wkroczy w świat celebrytów?

Related Episodes

The Unidentical Twins 04 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 6 miesięcy temu

The Unidentical Twins 06 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 5 miesięcy temu

Comment