The Unidentical Twins 08 PL

Drama Sub Dodany dnia 19 stycznia, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria The Unidentical Twins

Expand
Turn Off Light

Download The Unidentical Twins 08 PL, Watch The Unidentical Twins 08 PL, don't forget to click on the like and share button. Series The Unidentical Twins always updated at Centrum-Dramy.pl. Don't forget to watch other series updates.

The Unidentical Twins

The Unidentical Twins

Two Loves, The Unidentical Twins
Rating 7.3
Status: Completed Network: Released: May 5, 2021 - Jul 7, 2021 Duration: 1 h. 50 min. Country: Type: Drama Episodes: 18 Director: Casts: , , , , ,
Bliźniaczki różniące się charakterami prowadzą zupełnie odmienne życie. Duen to kapryśna modelka i aktorka, której nie interesuje nikt ani nic poza pieniędzmi i karierą. Z kolei Pi to spokojna i ułożona dziewczyna pracująca wraz ze swoją ciocią i Aonem w małym sklepie z roślinami. Od śmierci rodziców to właśnie Pi opiekowała się Duen i tak też pozostało do teraz, jednak siostra nie docenia jej starań. Na każdym kroku Duen wykorzystuje Pi, każąc jej udawać siebie, przez co dziewczyna wpada w różne kłopoty. Podczas skandalu wywołanego poronieniem Duen Pi poznaje Warita, młodego i zdolnego mężczyznę. Nawiązuje z nim niewinną relację, jednakże Duen zawsze  chce mieć to, co Pi. Czy zdobędzie Warita? A może spróbuje wykorzystać kogoś mającego wyższą pozycję? Czy Pi przestanie być nieśmiała i wkroczy w świat celebrytów?

Related Episodes

The Unidentical Twins 07 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 2 tygodnie temu

The Unidentical Twins 09 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 7 godzin temu

Comment