Switch Mode

The Unidentical Twins 13 PL

Drama Sub Wydano 24 lutego, 2023 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial The Unidentical Twins

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz The Unidentical Twins 13 PL, Oglądaj The Unidentical Twins 13 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial The Unidentical Twins zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

The Unidentical Twins

The Unidentical Twins

Two Loves, The Unidentical Twins
Ocena 7.3
Status: Zakończone Sieć: Wydany: May 5, 2021 - Jul 7, 2021 Czas trwania: 1 h. 50 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 18 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Bliźniaczki różniące się charakterami prowadzą zupełnie odmienne życie. Duen to kapryśna modelka i aktorka, której nie interesuje nikt ani nic poza pieniędzmi i karierą. Z kolei Pi to spokojna i ułożona dziewczyna pracująca wraz ze swoją ciocią i Aonem w małym sklepie z roślinami. Od śmierci rodziców to właśnie Pi opiekowała się Duen i tak też pozostało do teraz, jednak siostra nie docenia jej starań. Na każdym kroku Duen wykorzystuje Pi, każąc jej udawać siebie, przez co dziewczyna wpada w różne kłopoty. Podczas skandalu wywołanego poronieniem Duen Pi poznaje Warita, młodego i zdolnego mężczyznę. Nawiązuje z nim niewinną relację, jednakże Duen zawsze  chce mieć to, co Pi. Czy zdobędzie Warita? A może spróbuje wykorzystać kogoś mającego wyższą pozycję? Czy Pi przestanie być nieśmiała i wkroczy w świat celebrytów?

Powiązane Odcinki

The Unidentical Twins 12 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 1 rok temu

Komentarz