Switch Mode

The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) 07 PL

Drama Sub Dodany dnia 29 stycznia, 2024 · ? views · Dodał Retro · Seria The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023)

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) 07 PL, obejrzyj The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) 07 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Odcinki The Story of Park’s Marriage Contract (2023): Park Yeon Woo, jest kobietę żyjącą w czasach koreańskiej dynastii Joseon, która nagle przekracza 200 lat w czasie i trafia do Korei Południowej w 2023 roku po tym, jak nieznana osoba wrzuciła ją do studni. Tutaj Park Yeon Woo spotyka Kang Tae Ha, mężczyznę żyjącego w celibacie, który z wyglądu przypomina jej męża sprzed 200 lat zmarłego w pierwszą noc ich małżeństwa. Ostatecznie w wyniki pewnych wydarzeń kobieta wychodzi za niego za mąż na podstawie kontraktu, zapewniającego małżeństwo bez seksu. W trakcie gorączkowych poszukiwań Yeon Woo na sposób na powrót do Joseon wszystko się zmienia, gdy zaczyna ona żywić subtelne uczucia do Kang Tae Ha.

The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023)

The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023)

The Tale of the Contract Marriage of the Yeolnyeo Park Clan, Park's Contract Marriage Story, The Tale of Park Yeon Woo, Lady Virtue's Contract Marriage, The Virtuous Woman Park Got Married by Contract, Yeolnyeo Bakssi Gyeyak Gyeolhondyeon
Ocena 8.6
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Nov 24, 2023 - Jan 6, 2024 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Park Yeon Woo, jest kobietę żyjącą w czasach koreańskiej dynastii Joseon, która nagle przekracza 200 lat w czasie i trafia do Korei Południowej w 2023 roku po tym, jak nieznana osoba wrzuciła ją do studni. Tutaj Park Yeon Woo spotyka Kang Tae Ha, mężczyznę żyjącego w celibacie, który z wyglądu przypomina jej męża sprzed 200 lat zmarłego w pierwszą noc ich małżeństwa. Ostatecznie w wyniki pewnych wydarzeń kobieta wychodzi za niego za mąż na podstawie kontraktu, zapewniającego małżeństwo bez seksu. W trakcie gorączkowych poszukiwań Yeon Woo na sposób na powrót do Joseon wszystko się zmienia, gdy zaczyna ona żywić subtelne uczucia do Kang Tae Ha.

Related Episodes

The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) 06 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 3 miesiące temu

The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) 08 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 3 miesiące temu

Comment