Switch Mode

The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) 09 PL

Drama Sub Wydano 9 lutego, 2024 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023)

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) 09 PL, Oglądaj The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) 09 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Odcinki The Story of Park’s Marriage Contract (2023): Park Yeon Woo, jest kobietę żyjącą w czasach koreańskiej dynastii Joseon, która nagle przekracza 200 lat w czasie i trafia do Korei Południowej w 2023 roku po tym, jak nieznana osoba wrzuciła ją do studni. Tutaj Park Yeon Woo spotyka Kang Tae Ha, mężczyznę żyjącego w celibacie, który z wyglądu przypomina jej męża sprzed 200 lat zmarłego w pierwszą noc ich małżeństwa. Ostatecznie w wyniki pewnych wydarzeń kobieta wychodzi za niego za mąż na podstawie kontraktu, zapewniającego małżeństwo bez seksu. W trakcie gorączkowych poszukiwań Yeon Woo na sposób na powrót do Joseon wszystko się zmienia, gdy zaczyna ona żywić subtelne uczucia do Kang Tae Ha.

The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023)

The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023)

The Tale of the Contract Marriage of the Yeolnyeo Park Clan, Park's Contract Marriage Story, The Tale of Park Yeon Woo, Lady Virtue's Contract Marriage, The Virtuous Woman Park Got Married by Contract, Yeolnyeo Bakssi Gyeyak Gyeolhondyeon
Ocena 8.6
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Nov 24, 2023 - Jan 6, 2024 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Park Yeon Woo, jest kobietę żyjącą w czasach koreańskiej dynastii Joseon, która nagle przekracza 200 lat w czasie i trafia do Korei Południowej w 2023 roku po tym, jak nieznana osoba wrzuciła ją do studni. Tutaj Park Yeon Woo spotyka Kang Tae Ha, mężczyznę żyjącego w celibacie, który z wyglądu przypomina jej męża sprzed 200 lat zmarłego w pierwszą noc ich małżeństwa. Ostatecznie w wyniki pewnych wydarzeń kobieta wychodzi za niego za mąż na podstawie kontraktu, zapewniającego małżeństwo bez seksu. W trakcie gorączkowych poszukiwań Yeon Woo na sposób na powrót do Joseon wszystko się zmienia, gdy zaczyna ona żywić subtelne uczucia do Kang Tae Ha.

Powiązane Odcinki

The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) 08 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 5 miesięcy temu

The Virtuous Woman Park Got Married by Contract (2023) 10 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 3 miesiące temu

Komentarz