Switch Mode

To Be Continued 01 PL

Drama Sub Dodany dnia 26 lutego, 2024 · ? views · Dodał Enigma · Seria To Be Continued

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz To Be Continued 01 PL, obejrzyj To Be Continued 01 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria To Be Continued zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

To Be Continued

To Be Continued

Khun Dai Pai To
Ocena 7.7
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Feb 19, 2024 - Apr 8, 2024 Czas trwania: 47 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Przypadkowy pierwszy pocałunek zapoczątkowuje całą resztę. Achivich żywił sekretne uczucia do Jirawata od czasów liceum, kiedy to zabiegał o swoje uczucia do dziewczyny, która później go zdradza. Punkt zwrotny w tej historii najlepszych przyjaciół zaczyna się, gdy wieczór filmowy zamienia się w nieoczekiwany, delikatny romantyczny moment między nimi. Achivich jest załamany, gdy Jirawat chce zapomnieć o wszystkim, co wydarzyło się tamtej nocy. Dziesięć lat później ich uczucia zostają wystawione na próbę, gdy dawni najlepsi przyjaciele spotykają się ponownie – Jirawat, obecnie łagodny, ale niepewny siebie chirurg ortopeda, i Achivich, słynna supergwiazda. Czy będą mogli „kontynuować” od miejsca, w którym zakończyli wieczór w kinie?

Related Episodes

To Be Continued 02 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 2 miesiące temu

Comment