Switch Mode

To Be Continued 05 PL

Drama Sub Wydano 4 czerwca, 2024 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial To Be Continued

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz To Be Continued 05 PL, Oglądaj To Be Continued 05 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial To Be Continued zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

To Be Continued

To Be Continued

Khun Dai Pai To
Ocena 7.7
Status: Emitowane Sieć: , Wydany: Feb 19, 2024 - Apr 8, 2024 Czas trwania: 47 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 8 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Przypadkowy pierwszy pocałunek zapoczątkowuje całą resztę. Achivich żywił sekretne uczucia do Jirawata od czasów liceum, kiedy to zabiegał o swoje uczucia do dziewczyny, która później go zdradza. Punkt zwrotny w tej historii najlepszych przyjaciół zaczyna się, gdy wieczór filmowy zamienia się w nieoczekiwany, delikatny romantyczny moment między nimi. Achivich jest załamany, gdy Jirawat chce zapomnieć o wszystkim, co wydarzyło się tamtej nocy. Dziesięć lat później ich uczucia zostają wystawione na próbę, gdy dawni najlepsi przyjaciele spotykają się ponownie – Jirawat, obecnie łagodny, ale niepewny siebie chirurg ortopeda, i Achivich, słynna supergwiazda. Czy będą mogli „kontynuować” od miejsca, w którym zakończyli wieczór w kinie?

Powiązane Odcinki

To Be Continued 04 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 2 tygodnie temu

Komentarz