Switch Mode

True Beauty 13 PL

Drama Sub Wydano 22 grudnia, 2023 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial True Beauty

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz True Beauty 13 PL, Oglądaj True Beauty 13 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial True Beauty zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Oglądaj True Beauty po Polsku! Dramy Online PL HD.

True Beauty

True Beauty

Yeoshinkangrim , THE SECRET OF ANGEL여신강림 , The Secret of Angel , Yeoshingangrim , Yeosingangnim , Goddess Advent
Ocena 8.4
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Dec 9, 2020 - Feb 4, 2021 Czas trwania: 1 hr. 15 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Lim Joo Gyung to licealistka, która zyskuje popularność w szkole ze względu na swój wygląd. Jednak w rzeczywistości prawda o aparycji dziewczyny jest zgoła inna – nie grzeszy ona urodą. Z tego względu, Joo Gyung do perfekcji opanowała sztukę makijażu, by już nigdy nie musieć, tak jak w przeszłości, przeżywać upokorzeń i docinek na swój temat. Dzięki umiejętnościom w dziedzinie makijażu, jakie nabyła ucząc się z nagrań w sieci, dziewczyna potrafi zamienić się w prawdziwą boginię. Wolałaby też umrzeć, niż pozwolić komuś zobaczyć swoją nagą twarz. Jednak pech chce, że pewnego dnia ktoś przypadkiem poznaje jej największy sekret. To Lee Su Ho – chłopak, który chodzi do tego samego liceum, co Lim Joo Gyung. Czy wspólna tajemnica połączy Joo Gyung i Su Ho, a chłopak pomoże dziewczynie odnaleźć w sobie prawdziwe piękno?

Powiązane Odcinki

True Beauty 12 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 7 miesięcy temu

True Beauty 14 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 7 miesięcy temu

Komentarz