True Beauty 14 PL

Drama Sub Dodany dnia 4 marca, 2021 · ? views · Dodał Retro · Seria True Beauty

Zwiększa
Wyłącz światło

Pobierz True Beauty 14 PL, obejrzyj True Beauty 14 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria True Beauty zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Oglądaj True Beauty po Polsku! Dramy Online PL HD.

True Beauty

True Beauty

Yeoshinkangrim , THE SECRET OF ANGEL여신강림 , The Secret of Angel , Yeoshingangrim , Yeosingangnim , Goddess Advent
Ocena 8.4
Status: Completed Network: Released: Dec 9, 2020 - Feb 4, 2021 Duration: 1 hr. 15 min. Country: Type: Drama Odcinek: 16 Director: Casts: , , , , ,
Lim Joo Gyung to licealistka, która zyskuje popularność w szkole ze względu na swój wygląd. Jednak w rzeczywistości prawda o aparycji dziewczyny jest zgoła inna – nie grzeszy ona urodą. Z tego względu, Joo Gyung do perfekcji opanowała sztukę makijażu, by już nigdy nie musieć, tak jak w przeszłości, przeżywać upokorzeń i docinek na swój temat. Dzięki umiejętnościom w dziedzinie makijażu, jakie nabyła ucząc się z nagrań w sieci, dziewczyna potrafi zamienić się w prawdziwą boginię. Wolałaby też umrzeć, niż pozwolić komuś zobaczyć swoją nagą twarz. Jednak pech chce, że pewnego dnia ktoś przypadkiem poznaje jej największy sekret. To Lee Su Ho – chłopak, który chodzi do tego samego liceum, co Lim Joo Gyung. Czy wspólna tajemnica połączy Joo Gyung i Su Ho, a chłopak pomoże dziewczynie odnaleźć w sobie prawdziwe piękno?

Related Episodes

True Beauty 13 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 2 lata temu

True Beauty 15 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 2 lata temu

Comment