True Beauty 16 PL

Drama Sub Wydany dnia 4 marca, 2021 · ? views · Wysłane przez root · Seria True Beauty

Rozwij
Wyłącz światło

Pobierz True Beauty 16 PL, i Oglądaj True Beauty 16 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku „Lubię to” i „Udostępnij”. Serie True Beauty zawsze aktualni Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć aktualizacji innych seriali.

Oglądaj True Beauty po Polsku! Dramy Online PL HD.

True Beauty

True Beauty

Yeoshinkangrim , THE SECRET OF ANGEL여신강림 , The Secret of Angel , Yeoshingangrim , Yeosingangnim , Goddess Advent
Ocena 8.4
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Dec 9, 2020 - Feb 4, 2021 Trwa: 1 hr. 15 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Lim Joo Gyung to licealistka, która zyskuje popularność w szkole ze względu na swój wygląd. Jednak w rzeczywistości prawda o aparycji dziewczyny jest zgoła inna – nie grzeszy ona urodą. Z tego względu, Joo Gyung do perfekcji opanowała sztukę makijażu, by już nigdy nie musieć, tak jak w przeszłości, przeżywać upokorzeń i docinek na swój temat. Dzięki umiejętnościom w dziedzinie makijażu, jakie nabyła ucząc się z nagrań w sieci, dziewczyna potrafi zamienić się w prawdziwą boginię. Wolałaby też umrzeć, niż pozwolić komuś zobaczyć swoją nagą twarz. Jednak pech chce, że pewnego dnia ktoś przypadkiem poznaje jej największy sekret. To Lee Su Ho – chłopak, który chodzi do tego samego liceum, co Lim Joo Gyung. Czy wspólna tajemnica połączy Joo Gyung i Su Ho, a chłopak pomoże dziewczynie odnaleźć w sobie prawdziwe piękno?

Powiązane odcinki

True Beauty 15 PL

Wysłane przez: root Wydany dnia: 2 lata temu

Komentarz