Switch Mode

Unmet: Aru Nogekai no Nikki 04 PL

Drama Sub Wydano 24 maja, 2024 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Unmet: Aru Nogekai no Nikki

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Unmet: Aru Nogekai no Nikki 04 PL, Oglądaj Unmet: Aru Nogekai no Nikki 04 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Unmet: Aru Nogekai no Nikki zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Unmet: Aru Nogekai no Nikki

Unmet: Aru Nogekai no Nikki

Unmet: Diary of a Brain Surgeon, Anmetto: Aru Nougekai no Nikki
Ocena 8.4
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Apr 15, 2024 - ? Czas trwania: 54 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 10 Reżyser: , Obsada: , , , , ,
Kawauchi Miyabi kiedyś była obiecującą neurochirurginią, lecz w wyniku wypadku doznała uszkodzenia mózgu. Nie pamięta ostatnich dwóch lat swojego życia i zapomina wszystkiego, co działo się danego dnia, gdy budzi się następnego ranka. Prawie zrezygnowała z marzeń o zostaniu lekarzem i pracuje jako pielęgniarka pomocnicza. Pewnego dnia przed nią pojawia się neurochirurg Sanpei Tomoharu. Znany jest jako ekscentryk. Sanpei Tomoharu prowadzi Kawauchi Miyabi swoim tempem, niezależnie od jej woli. W rzeczywistości to pomaga Kawauchi Miyabi jako lekarzowi i pacjentce. Stopniowo odkrywany jest tajemniczy sekret skrywający się w jej zaginionych wspomnieniach.

Powiązane Odcinki

Unmet: Aru Nogekai no Nikki 03 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 miesiąc temu

Komentarz