Switch Mode

Who Is the Murderer 08 PL

Drama Sub Wydano 8 września, 2022 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial Who Is the Murderer

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Who Is the Murderer 08 PL, Oglądaj Who Is the Murderer 08 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Who Is the Murderer zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Who Is the Murderer

Who Is the Murderer

Light on Series, Who Is Murderer, Shei Shi Xiong Shou, 誰是凶手
Ocena 7.6
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Dec 5, 2021 - Dec 20, 2021 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Podczas srogiej zimy w 2001 roku, w mieście Haizhou, w szpitalu powiązanym z drukarnią, dochodzi do morderstwa. Po otrzymaniu zgłoszenia początkujący policjant Leng Xiao Bing i jego starszy kolega Li Lan udają się na miejsce zbrodni i stają oko w oko z seryjnym mordercą. Leng Xiao Bing boi się strzelić do niego, więc morderca ucieka z miejsca zbrodni i zabija Li Lana. Aby pozostać w policji, młody funkcjonariusz ukrywa fakt, że nie był w stanie strzelić. Morderca pozostaje więc w ukryciu, a sprawa wciąż nie zostaje niewyjaśniona. Świadkiem zdarzenia jest Xia Mu, sierota chowający się na poddaszu. Szesnaście lat później chłopiec dołącza do policji. Zastraszając Leng Xiao Binga faktem, że ten nie oddał strzału, zmusza go do przeprowadzenia wspólnego dochodzenia. Kiedy ich podejrzenie pada na ojca psycholożki Shen Yu, kobieta zaczyna z nimi współpracować. Zabójstwo sprzed 16 lat sprawia, że cała trójka łączy siły, by schwytać prawdziwego mordercę.

Powiązane Odcinki

Who Is the Murderer 07 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Who Is the Murderer 09 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Komentarz