Switch Mode

Who Is the Murderer 08 PL

Drama Sub Dodany dnia 8 września, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Who Is the Murderer

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Who Is the Murderer 08 PL, obejrzyj Who Is the Murderer 08 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Who Is the Murderer zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Who Is the Murderer

Who Is the Murderer

Light on Series, Who Is Murderer, Shei Shi Xiong Shou, 誰是凶手
Ocena 7.6
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Dec 5, 2021 - Dec 20, 2021 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Podczas srogiej zimy w 2001 roku, w mieście Haizhou, w szpitalu powiązanym z drukarnią, dochodzi do morderstwa. Po otrzymaniu zgłoszenia początkujący policjant Leng Xiao Bing i jego starszy kolega Li Lan udają się na miejsce zbrodni i stają oko w oko z seryjnym mordercą. Leng Xiao Bing boi się strzelić do niego, więc morderca ucieka z miejsca zbrodni i zabija Li Lana. Aby pozostać w policji, młody funkcjonariusz ukrywa fakt, że nie był w stanie strzelić. Morderca pozostaje więc w ukryciu, a sprawa wciąż nie zostaje niewyjaśniona. Świadkiem zdarzenia jest Xia Mu, sierota chowający się na poddaszu. Szesnaście lat później chłopiec dołącza do policji. Zastraszając Leng Xiao Binga faktem, że ten nie oddał strzału, zmusza go do przeprowadzenia wspólnego dochodzenia. Kiedy ich podejrzenie pada na ojca psycholożki Shen Yu, kobieta zaczyna z nimi współpracować. Zabójstwo sprzed 16 lat sprawia, że cała trójka łączy siły, by schwytać prawdziwego mordercę.

Related Episodes

Who Is the Murderer 07 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Who Is the Murderer 09 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Comment