Why Her? 03 PL

Drama Sub Dodany dnia 29 lipca, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Why Her?

Zwiększa
Wyłącz światło

Pobierz Why Her? 03 PL, obejrzyj Why Her? 03 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Why Her? zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Why Her?

Why Her?

Why Oh Soo Jae?, Wae Osujaeinga?
Ocena 8.2
Status: Zakończone Network: , , Released: Jun 3, 2022 - Jul 23, 2022 Duration: 1 hr. 10 min. Country: Type: Drama Odcinek: 16 Director: Casts: , , , , ,
Oh Soo Jae to najmłodsza partnerka w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii adwokackich w kraju. Kierując się swoimi obłudnymi zasadami i niekończącym się pragnieniem wygrywania, udowadnia, że ma wszystko, czego potrzeba, aby zostać jedną z najlepszych adwokatek. Gdy jedna z jej spraw przybiera nieoczekiwany obrót, Soo Jae jest zmuszona patrzeć, jak cała jej ciężka praca rozpada się na kawałki. Przez to zostaje zdegradowana w pracy i zmuszona do objęcia roli adiunkta w miejscowej uczelni na wydziale prawa. Tam poznaje Gong Chana, zdolnego studenta prawa. Czy wsparcie chłopaka i determinacja Soo Jae wystarczą, aby wróciła na szczyt?

Related Episodes

Why Her? 02 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Why Her? 04 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Comment