Switch Mode

Why Her? 12 PL

Drama Sub Wydano 26 września, 2022 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial Why Her?

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Why Her? 12 PL, Oglądaj Why Her? 12 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Why Her? zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Why Her?

Why Her?

Why Oh Soo Jae?, Wae Osujaeinga?
Ocena 8.2
Status: Zakończone Sieć: , , Wydany: Jun 3, 2022 - Jul 23, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Oh Soo Jae to najmłodsza partnerka w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii adwokackich w kraju. Kierując się swoimi obłudnymi zasadami i niekończącym się pragnieniem wygrywania, udowadnia, że ma wszystko, czego potrzeba, aby zostać jedną z najlepszych adwokatek. Gdy jedna z jej spraw przybiera nieoczekiwany obrót, Soo Jae jest zmuszona patrzeć, jak cała jej ciężka praca rozpada się na kawałki. Przez to zostaje zdegradowana w pracy i zmuszona do objęcia roli adiunkta w miejscowej uczelni na wydziale prawa. Tam poznaje Gong Chana, zdolnego studenta prawa. Czy wsparcie chłopaka i determinacja Soo Jae wystarczą, aby wróciła na szczyt?

Powiązane Odcinki

Why Her? 11 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Why Her? 13 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 2 lata temu

Komentarz