Switch Mode

Will Love in Spring 02 PL

Drama Sub Wydano 7 maja, 2024 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Will Love in Spring

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Will Love in Spring 02 PL, Oglądaj Will Love in Spring 02 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Will Love in Spring zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Will Love in Spring

Will Love in Spring

There Is a Lover in My Hometown, My Hometown Has A Lover, Wu Xiang You Qing Ren, Chun Se Ji Qing Ren, 吾乡有情人, 情人, 吾鄉有情人
Ocena 8.6
Status: Emitowane Sieć: , Wydany: Apr 22, 2024 - Apr 30, 2024 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 21 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Chen Mai Dong był kiedyś zbuntowanym młodzieńcem, ale po przeżyciu wydarzenia, które zmieniło jego życie, postanowił zostać artystą makijażu pogrzebowego. Zhuang Jie stała się niepełnosprawna w wyniku wypadku samochodowego, ale ciężko pracowała i została elitą zawodową w wielkim mieście, aby stać się lepszą wersją siebie. Jednym z nich jest artysta makijażu pogrzebowego o buntowniczej osobowości, ale emocjonalnie i fizycznie samotny; druga to odważna i olśniewająca przedstawicielka medyczna z wadami fizycznymi. Poprzez ciągłe zmagania stopniowo rozumieją się i szanują, lecząc nawzajem swoje „niedoskonałości” miłością.

Powiązane Odcinki

Will Love in Spring 01 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 miesiąc temu

Will Love in Spring 03 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 miesiąc temu

Komentarz