Wolf Girl and Black Prince

Movie Sub Dodany dnia 5 sierpnia, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Wolf Girl and Black Prince

Zwiększa
Wyłącz światło

Pobierz Wolf Girl and Black Prince, obejrzyj Wolf Girl and Black Prince, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Wolf Girl and Black Prince zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Erika Shinohara jest uczennicą pierwszej klasy liceum. Dziewczyna podczas rozmowy ze swoimi przyjaciółmi wymyśla historię dotyczącą jej chłopaka. Problem w tym, że tak naprawdę Erika nie ma chłopaka. W końcu jej przyjaciele zaczynają powątpiewać w jej historię, a ona nie wie już, jak kłamać. Właśnie wtedy dziewczyna dostrzega na ulicy przystojnego chłopaka i robi mu potajemnie zdjęcie. Pokazuje to zdjęcie w szkole i mówi wszystkim, że przedstawia ono jej chłopaka. Okazuje się, że na zdjęciu jest Kyouya Sata. Chłopak uczęszcza do tej samej szkoły, co Erika. Nie mając wyjścia dziewczyna opowiada Kyouyi o swojej sytuacji i prosi go, aby udawał jej chłopaka. Kyouyi jest przystojny, ale posiada też mroczną stronę.

Film na podstawie mangi autorstwa Ayuko Hatty pt. “Okami Shojo to Kuro Oji”

Wolf Girl and Black Prince

Wolf Girl and Black Prince

Ookami Shoujo to Kuro Ouji
Ocena 7.4
Status: Zakończone Released: May 28, 2016 Duration: 1 hr. 56 min. Country: Type: Movie Odcinek: 1 Director: Casts: , , , , ,
Erika Shinohara jest uczennicą pierwszej klasy liceum. Dziewczyna podczas rozmowy ze swoimi przyjaciółmi wymyśla historię dotyczącą jej chłopaka. Problem w tym, że tak naprawdę Erika nie ma chłopaka. W końcu jej przyjaciele zaczynają powątpiewać w jej historię, a ona nie wie już, jak kłamać. Właśnie wtedy dziewczyna dostrzega na ulicy przystojnego chłopaka i robi mu potajemnie zdjęcie. Pokazuje to zdjęcie w szkole i mówi wszystkim, że przedstawia ono jej chłopaka. Okazuje się, że na zdjęciu jest Kyouya Sata. Chłopak uczęszcza do tej samej szkoły, co Erika. Nie mając wyjścia dziewczyna opowiada Kyouyi o swojej sytuacji i prosi go, aby udawał jej chłopaka. Kyouyi jest przystojny, ale posiada też mroczną stronę. Film na podstawie mangi autorstwa Ayuko Hatty pt. “Okami Shojo to Kuro Oji”

Comment