C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!

Yumi’s Cells 02 PL

Drama Sub Wydany dnia 21 września, 2022 · ? views · Wysłane przez root · Seria Yumi’s Cells

Rozwij
Wyłącz światło

Pobierz Yumi’s Cells 02 PL, i Oglądaj Yumi’s Cells 02 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku „Lubię to” i „Udostępnij”. Serie Yumi’s Cells zawsze aktualni Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć aktualizacji innych seriali.

Yumi’s Cells

Yumi’s Cells

Yoo Mi's Cells, Yumiui Sepodeul, Yumieui Sepodeul
Ocena 8.5
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Sep 17, 2021 - Oct 30, 2021 Trwa: 1 hr. 10 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 14 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Poznajcie Kim Yumi, zwyczajną kobietę koło trzydziestki. Większość życia spędza ona budując swoją karierę za biurkiem w dużej korporacji, a przeżyte zawody miłosne sprawiły, że całkiem wypadła z randkowego obiegu. Zapowiada się nudnie? Nic bardziej mylnego! A to dlatego, że jej historię poznajemy z perspektywy komórek, które wpływają na jej zachowanie. Co będzie miał do powiedzenia Rozsądek, gdy uwagę Yumi od pracy zacznie odciągać przystojny kolega? Czy Emocji uda się w końcu przekonać Obawę, że dla potencjalnego związku warto podjąć ryzyko? I czy nowo poznany, odrobinę niezręczny, Goo Wong będzie w stanie obudzić ze śpiączki Miłość?

Powiązane odcinki

Yumi’s Cells 01 PL

Wysłane przez: root Wydany dnia: 2 tygodnie temu

Komentarz