Switch Mode

Yumi’s Cells 02 PL

Drama Sub Dodany dnia 21 września, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Yumi’s Cells

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Yumi’s Cells 02 PL, obejrzyj Yumi’s Cells 02 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Yumi’s Cells zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Yumi’s Cells

Yumi’s Cells

Yoo Mi's Cells, Yumiui Sepodeul, Yumieui Sepodeul
Ocena 8.5
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Sep 17, 2021 - Oct 30, 2021 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 14 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Poznajcie Kim Yumi, zwyczajną kobietę koło trzydziestki. Większość życia spędza ona budując swoją karierę za biurkiem w dużej korporacji, a przeżyte zawody miłosne sprawiły, że całkiem wypadła z randkowego obiegu. Zapowiada się nudnie? Nic bardziej mylnego! A to dlatego, że jej historię poznajemy z perspektywy komórek, które wpływają na jej zachowanie. Co będzie miał do powiedzenia Rozsądek, gdy uwagę Yumi od pracy zacznie odciągać przystojny kolega? Czy Emocji uda się w końcu przekonać Obawę, że dla potencjalnego związku warto podjąć ryzyko? I czy nowo poznany, odrobinę niezręczny, Goo Wong będzie w stanie obudzić ze śpiączki Miłość?

Related Episodes

Yumi’s Cells 01 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 2 lata temu

Yumi’s Cells 03 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 2 lata temu

Comment