Switch Mode

Yumi’s Cells 03 PL

Drama Sub Wydano 4 października, 2022 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Yumi’s Cells

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Yumi’s Cells 03 PL, Oglądaj Yumi’s Cells 03 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Yumi’s Cells zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Yumi’s Cells

Yumi’s Cells

Yoo Mi's Cells, Yumiui Sepodeul, Yumieui Sepodeul
Ocena 8.5
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Sep 17, 2021 - Oct 30, 2021 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 14 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Poznajcie Kim Yumi, zwyczajną kobietę koło trzydziestki. Większość życia spędza ona budując swoją karierę za biurkiem w dużej korporacji, a przeżyte zawody miłosne sprawiły, że całkiem wypadła z randkowego obiegu. Zapowiada się nudnie? Nic bardziej mylnego! A to dlatego, że jej historię poznajemy z perspektywy komórek, które wpływają na jej zachowanie. Co będzie miał do powiedzenia Rozsądek, gdy uwagę Yumi od pracy zacznie odciągać przystojny kolega? Czy Emocji uda się w końcu przekonać Obawę, że dla potencjalnego związku warto podjąć ryzyko? I czy nowo poznany, odrobinę niezręczny, Goo Wong będzie w stanie obudzić ze śpiączki Miłość?

Powiązane Odcinki

Yumi’s Cells 02 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Yumi’s Cells 04 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Komentarz